Novinky v sezóne 2015

mirec_4Je tu apríl a sezóna sokoliarskych vystúpení je v plnom prúde. Po úspešnom roku 2014, kedy sme spravili viac ako 100 vystúpení po východnom Slovensku sme pre vás pripravili niekoľko noviniek. V prvom rade ako ste si mohli všimnúť nášu vynovenú stránku. Snažili sme sa ju spraviť krajšiu, zaujímavejšiu a prehľadnejšiu, tak aby Vás tešila a aby Vám aj slúžila.

Onedlho začne aj obdobie prírastkov v našom lietajúcom tíme. Už teraz Vám môžem prezradiť, že náš tým sa podstatne rozrastie nielen o nových členov ale aj nové druhy.zeta_2

Samozrejme nezabúdame ani na kvalitu aj u chceme popracovať , aby ste mali krajšie zážitky s našich vystúpení.

Vyšli sme aj v ústrety školám a to tak, že tohto roku je možné uhrádzať program aj pomocou kultúrnych poukazov. Viac o tom v samostatnej časti.

Taktiež rokujeme o sezónej scéne , aby ste mali možnosť nás vidieť častejšie, nielen na akciách. Ako rokovania dopadnú, o tom vás budeme informovať.

Verím za celý náš tým, že všetky tieto novinky prispejú k tomu, aby tento rok bolo zážitkov s dravcami viac. Takže neváhajte a píšte, alebo volajte, aby sme mohli prísť čím skôr aj k Vám…..